udostpnij nasz stron na facebooku

Dlaczego my

     Nasze Biuro istnieje na rynku od 2002 roku, natomiast w branży jesteśmy już 18 lat!

     Potwierdzeniem naszych kwalifikacji jest posiadane Świadectwo Kwalifikacyjne  Ministerstwa Finansów, które uprawnia nas do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

     Zgodnie z obowiązującymi przepisami Biuro jest objęte ubezpieczeniem OC.

     Biuro Rachunkowe ”Bilans” to wiedza, doświadczenie, zaangażowanie i najwyższa jakość wykonywanych usług.

     Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze rachunkowo-księgowej oraz kadrowo-płacowej podmiotów gospodarczych o różnym profilu działalności jak i formie prawnej.

     Obsługujemy zarówno osoby fizyczne jak i spółki oraz przedsiębiorstwa z różnorodnych sektorów m.in.: farmaceutycznych, paliwowych, transportowych.

     Nasi Klienci to przedstawiciele wielu różnorodnych branż: wolnych zawodów, lekarzy, pośrednictwa obrotu nieruchomościami. To również przedsiębiorstwa, świadczące usługi finansowe, usługi budowlane, porządkowe, a także firmy handlowe, cateringowe i wiele wiele innych.

     Naszą ofertę staramy się dopasować do indywidualnych oczekiwań każdego Klienta i z uwzględnieniem specyfiki prowadzonej przez niego działalność, a odpowiednia kadra pracownicza posiadająca wysokie kwalifikacje oraz odpowiednie doświadczenie zdobyte w trakcie wieloletniej obsługi podmiotów gospodarczych pozwala zagwarantować Państwu merytoryczny profesjonalizm.

     Pracujemy na najlepszych nowoczesnych rozwiązaniach informatycznych zapewniających naszym klientom pełne bezpieczeństwo oraz poufność powierzanych nam danych i dokumentów, dzięki czemu pozwalamy ograniczyć Państwa udział w całym procesie księgowania do minimum.

     Nasze Biuro dzięki ścisłej współpracy z wieloma specjalistami jest w stanie zagwarantować kompleksową obsługę również w zakresie BHP, obsługi prawnej, szkoleń dla pracowników.

     Proponujemy zarówno tradycyjne formy współpracy oparte na bezpośrednim kontakcie, jak również kontakt za pośrednictwem poczty bądź przez internet.

     Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która ułatwi Państwu podjęcie decyzji o nawiązaniu z nami współpracy.